Panasonic Timer Switch 220-240VC
Price
[ with GST ]
TB178KE5
Quantity :
  • SPST Type - 220 - 240VAC, 50Hz, 15A
  • 6-hour mode settings
  • Minimum installation time of 30 minutes
  • No extra batteries
  • 6 operation, min 30 minutes set up time, W / o battery Model TB178
Color: White
Weight(KG): 0.100
N/A
Add Your Review
Soundteoh MDT-269, 13A Digital Mini Timer
ANALOG ELECTRICAL TIMER 24 Hours 7 Days 13Amp 220V
Soundteoh TE-104, 13A Analogue Mini Timer (Each Segment 15 Min)
Masterplug TES7 7 Days Programmable Electronic Timer White
Out of Stock
Soundteoh MDT-268, 13A Digital Mini Timer
Soundteoh 2601, 13A Analogue Mini Timer